Çözümlerimiz

Kuruma ait bilginin, yasal olmayan yollarla elde edilmesine yönelik çalışmalar günümüzde gitgide büyük tehdit oluşturmaktadır. Hızla değişen ve gelişen internet ağı ve sistemlerle birlikte, bilgi güvenliğinin sağlanması, sadece network yapısının korunmasıyla yeterli olmadığı için, tüm alanlarda güvenlik çözümleriyle önlem almak vazgeçilmez olmuştur. Bu noktada, kurumlar için sadece ağ bazında güvenlik sağlayan Firewall ve IPS gibi ürünlerin dışında; web güvenliği, son kullanıcı güvenliği, network erişim kontrolü, veri kaybı önleme (DLP) gibi çözümleri de güvenlik bütününü tamamlayan yapı taşları olarak değerlendirilmelidir.

  • donanim
Web Tasarım

İnternet siteniz, firmanızın web dünyasındaki kartviziti ve prestijidir. Firmanız için özgün çözümlerimiz ve profesyonel hizmetimiz ile prestijiniz fark yaratsın...

Özel Yazılım

İş hedefleriniz doğrultusunda, ihtiyaçlarınıza daha iyi cevap veren, yüksek performansılı, daha verimli özel yazılım geliştirme hizmetimiz ile stratejik proje ortağınız olma hedefindeyiz.

Bilişim Danışmanlığı

İhtiyaçlarınızı belirleyip, gerekli analizleri yaparak öncelikle sizin için en uygun çözüm ile projelerinizi geliştiriyoruz.

SEO Optimizasyon

İnternet dünyasında zirvede olmayı siz hedefleyin biz yapalım... Bir web sayfasına sahip olmak sizin için çok kolaydır. Asıl önemli olan markanızın web sayfasının arama motorlarında özellikle de Google’da keşfedilebilir olmasıdır.

İnternet Reklamcılığı

Günümüzde internet şüphesiz ki reklam için önemli ve etkin bir araç haline geldi. İnternet reklamcılığı ve pazarlama çok yakında televizyon, radyo, gazete, dergi gibi geleneksel medya araçlarının yerini alacak gibi görünüyor.